Eventy

Niezapomniane imprezy firmowe

Produkujemy emocje wyższej rangi, których nie doznasz siedząc w domu czy za biurkiem w pracy. Jako specjaliści w tej dziedzinie mamy już na koncie kilkaset zorganizowanych spotkań zarówno w kraju jak i za granicą. Nasza dziesięcioletnia wiedza i doświadczenie, które wciąż pogłębiamy pozwala nam rozwijać nasze umiejętności na kilku płaszczyznach:

» organizujemy niezapomniane imprezy firmowe, integracyjne, szkoleniowe czy eventy tematyczne
» koordynujemy akcje pro-sprzedażowe oraz działania promocyjne
» organizujemy pikniki, wystawy, pokazy i warsztaty
»obsługujemy galerie handlowe oraz stoiska targowe

» specjalizujemy się w akcjach typu buzz marketing czy flash mob
» oferujemy profesjonalną bazę hostess przygotowanych do zadań specjalnych

» aranżujemy wyjątkowe bankiety, gale i jubileusze
» incentive travel (wyjazdy zagraniczne)

eventy eventy eventy

eventy eventy eventy

eventy eventy eventy

eventy eventy eventy

eventy eventy eventy

 

Wprowadzenie produktu na rynek lub nowej usługi w ofercie wymagają specjalnej oprawy promocyjnej, dzięki której działania te zostaną zauważone i zapisane w świadomości klientów.

Dlatego oferujemy niestandardowe i autorskie rozwiązania, które zapewniają realizację wyznaczonych celów marketingowych. Grupa doświadczonych koordynatorów czuwa nad sprawną realizacją każdego przedsięwzięcia – zapewniamy kompleksową i profesjonalną obsługę, począwszy od dobru odpowiedniego miejsca, po zakup gadżetów upamiętniających wydarzenie.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w organizacji firmowych gali i wiemy, jak ważne jest aby ten wieczór był wyjątkowy – teatr cieni, zmysłowa gra aktorska, a może taniec z laserami – za sprawą multimedialnego spektaklu z pogranicza fikcji i rzeczywistości przeniesiemy uczestników imprezy w całkiem nowy wymiar, gdzie czekają ich niezapomniane wrażenia związane z Państwa marką.

 

Szukasz udanego eventu wieczorową porą?

W 8 godzin dookoła świata?

Z nami to możliwe – za sprawą bajecznej scenografii i starannie dopracowanego scenariusza, przemienimy nudną salę hotelową w kipiący życiem statek wycieczkowy. Ale to nie koniec naszych możliwości…

W naszej ofercie znajdą Państwo klasykę gatunku – wieczór w klimacie retro, western party i brazylijską fiestę. A jeżeli to wszystko już było, proponujemy nowe kierunki wieczornej integracji.

Podczas Recykling Party scenografię z „odzysku” podświetlimy blaskiem laserów, a przybyli goście będą mogli skomponować własny i niepowtarzalny strój, nadając nowe życie przedmiotom codziennego użytku.

Kingsajz Night to wieczór, w czasie którego wszystko nabierze „królewskiego rozmiaru”, a jego uczestnicy będą mieli okazję poczuć się jak krasnale z filmowej Szuflandii, w towarzystwie gigantycznej scenografii i gwiazd dużego formatu.

Mamma Mia! – zakrzykną przybyli na widok szwedzkiego stołu z greckimi przysmakami. Tego wieczoru wybierzemy również „Dancing Quuen” i zorganizujemy liczne konkury, w czasie których „The Winner Take is All”. Muzyczne motywy największych przebojów Abby wyznaczą główny kierunek imprezy. Ten wieczór to całkiem nowe spojrzeni na lata 70!

Wyjazdy firmowy zorganizowany przez Nas – to wyjazd, w czasie którego uczestnicy zmierzą się ze swoimi słabościami, zmagają z żywiołami, uczą wychodzić poza utarte schematy działania i ekstremalnie zacieśniają miedzy zespołowe więzi – to wszystko w klimacie doskonałej zabawy!

To tylko przykładowe propozycje – mamy potencjał i nie zawahamy się go użyć, aby Państwa spotkanie było jedyne w swoim rodzaju!

 

eventy eventy eventy

eventy eventy eventy

eventy eventy eventy

eventy eventy eventy

eventy eventy eventy